İnsan Bilimlerinde Tıp Kongresi Duyurusu

Değerli Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri,

Üniversitemizin tıp fakültesi öğrenci topluluklarından MEDISEP (Medical Students' Exchange and Projects) okulumuz Tıp Eğitimi ve Bilişimi Anabilim Dalı ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı birlikteliğiyle yıllardır düzenlenen, amacı okulumuzun tıp fakültesi öğrencilerini çok yönlü birer hekim olarak yetiştirmek olan İnsan Bilimlerinde Tıp Kongresi’ nin programını paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

"Tıp ve İnsan" ve "Tıp ve Sanat" ve "Tıp ve Yaşam" temalarını işleyecek kongremizde farklı disiplinlerden gelen konukların ve öğrencilerin bir araya gelerek bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacağı interaktif oturumlar, atölye çalışmaları ve paneller düzenlenecektir.

Kongremiz, *19-20 Nisan 2024 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde* gerçekleştirilecektir. Kongre programı için tıklayınız.

Okulumuz öğrencilerinin birçoğunun da aktif katılımcı olduğu bu kongre programını sizlerle paylaşmakta ve sunum yapacak öğrenciler için gereklilikleri paylaşmaktayız.

(https://docs.google.com/document/d/1ZCRpQqL9YbtiZNt6r3qUULGQCQILGfaL/edit?usp=drivesdk&ouid=106024266104775994938&rtpof=true&sd=true)

Gereklilikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için okulumuz Tıp Eğitimi ve Bilişimi Anabilim Dalı internet sayfasında bulunan İHU kitapçığının 148. ve 149. sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Atölye katılımcısı olmak ve Ankara Etnografya müzesi ve Resim ve Heykel müzesine düzenleyeceğimiz geziye katılmak için başvurularımız önümüzdeki hafta açılacaktır.

*Kongremiz okulumuzun tüm öğrencilerinin katılımına açıktır*, atölyelere katılım kontenjanla sınırlı olduğundan ayrıca açılacak başvuruları takip etmeyi unutmayın✨️